REPUBLIC GROUP

Senior Digital Project manager

A Republic Group Digitális Produkciós részlege tapasztalt Senior Digital Project managert keres.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Kiemelt nemzetközi ügyfelünk digitális projektjeinek támogatása és koordinálása.
  • Ügyféllel való napi kapcsolattartás és számukra szakmai tanácsadás nyújtása.
  • Teljes projektmenedzsment és operatív megvalósítás.
  • Feladatok specifikálása, megvalósításhoz szükséges erőforrások felmérése és a határidők betartása.
  • Egyéb Republic-on belüli digitális munkákban való aktív részvétel.
  • Digitális anyagok, eDM-ek, banner-ek és landing page-ek gyártása, tesztelése, igény esetén CRM kampányok menedzselése.

Milyen embert keresünk?

  • Digitális gyártási projektekben, illetve HTML, CSS kódolásban szerzett tapasztalat
  • Adobe termékek ismerete
  • Aktuális digitális technológiák és trendek követése
  • Kiváló time management és proaktív hozzáállás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Precíz és önálló munkavégzés
  • 2-3 év digitális
    projektmenedzsment tapasztalat

Amit kínálunk a fizetés mellett:

  • Támogató, inspiráló csapat, kreatív és felelősségteljes munka.
  • Már a belépés első napjától kezdve biztosítani tudjuk az online betanulást és az otthoni munkavégzés lehetőségét is.
  • Belvárosi irodában, modern eszközökkel dolgozhatsz.
  • Sőt, az iroda kutyabarát is, ezért nem kell otthon hagynod a “legjobb barátod”.
  • Szívesen támogatjuk a szakmai továbbképzésed és állandó vendége lehetsz a BrandFestiválnak is.